Fundacja Wolność i Demokracja serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Szkoła Lidera Polonijnego. Ja-Lider”!

Zapraszamy 5-osobowe zespoły młodych działaczy polonijnych na 11 dniowe szkolenie w Poroninie k. Zakopanego! Czekają na Ciebie szkolenia umiejętności liderskich, skutecznej komunikacji, pracy w grupie, roli lidera, zarządzania projektem społecznym i efektywnej pracy zespołowej. Oprócz zajęć z wykwalifikowanymi trenerami, czekają na Ciebie zajęcia integracyjne, językowe, historyczne i liczne wyjazdy krajoznawcze.

Uczestnik cyklu szkoleń musi spełniać następujące warunki formalne:

• władać językiem polskim na poziomie dobrym;
• być członkiem 5 osobowego zespołu delegowanego przez organizację polską funkcjonującą na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie lub w Mołdawii.
• mieć ukończony 16 rok życia, nie przekraczać 30 roku życia i być członkiem organizacji polskiej na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie lub w Mołdawii
• z własnej inicjatywy być zainteresowanym nabyciem nowych kompetencji i umiejętności liderskich.

Tak nasz projekt wspomina jedna z uczestniczek edycji 2017: „Udział w projekcie „ja-lider” to świetne wspomnienie. Zajęcia i trenerzy na najwyższym poziomie, przekazali nam bardzo dużo ciekawej i potrzebnej wiedzy. Wspaniałym elementem była też integracja z rówieśnikami z Litwy, Łotwy i Białorusi. Znakomite doświadczenie i zabawa!”
Informacje praktyczne:

Kiedy? 24 czerwca – 5 lipca
Gdzie? Poronin, k. Zakopanego
Dla kogo? 5-osobowe zespoły młodych liderów lokalnych
Zgłoszenia: do 10 maja, na adres mailowy [email protected]
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: www.wid.org.pl

Zadanie współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r

Zapraszamy do udziału w projekcie „Szkoła Lidera Polonijnego. Ja-Lider”!Zapraszamy do udziału w projekcie „Szkoła Lidera Polonijnego. Ja-Lider”!