Фонд «Свобода і демократія» оголосив прийом заявок на проект «Абетка польського класу». У ньому можуть взяти участь загальноосвітні школи, де викладають польську мову.

До участі в конкурсі фонд запрошує навчальні заклади системи загальної середньої освіти Вінницької, Житомирської, Київської, Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Одеської областей, у яких польську мову вивчають як другу іноземну. Дирекція школи повинна подати заявку на участь у конкурсі шкільної команди, до складу якої мають увійти вчитель та учні одного класу.

Щоб узяти участь у конкурсі, шкільній команді потрібно підготувати художню роботу на тему «Незалежна Польща моїми очима».

Конкурс проводиться з нагоди 100-річчя незалежності Польщі, яке відзначають у 2018 р.

Представники навчального закладу повинні надіслати заявку про наміри взяти участь у проекті та відскановану копію художньої роботи на електронну адресу: fundacja@wid.org.pl, а також вислати конкурсну роботу поштою на адресу: м. Львів, 79013, абонентська скринька № 1565, зазначивши на конверті «Абетка польського класу», не пізніше, ніж до 5 травня 2018 р. Кожна школа може надіслати лише одну конкурсну роботу.

Формуляр заявки можна завантажити тут.

Проект «Обираю польську мову. Промоція польської мови в українських школах» співфінансується Міністерством закордонних справ РП у рамках конкурсу «Співпраця у галузі публічної дипломатії 2018 р.»

Джерело: wid.org.pl