Міждисциплінарний науково-культурний табір для школярів та студентів (віком від 16 до 23 років), котрі цікавляться географією, історією, літературою та мистецтвом відбудеться в період з 3 по 9 липня у місті Ланьцут.

Молодь з Польщі та України спільно прийме участь у тематичних семінарах (на вибір – заняття з географії, історії, літератури, театрального мистецтва та танцю), відвідає музейну експозицію, зустрінеться з культурними діячами, побуває на концертах класичної музики та кіно-вечорах. Програма реалізовується українською та польською мовами. Проживання учасників буде організовано в родинах.

Учасники з України зберуться 2 липня у Львові, звідки разом з керівником поїдуть до місця проведення семінару у місто Ланьцут. Після закінчення семінару, 10 липня в післяобідній час учасники з України організованою групою вирушать до Львова. Стосовно деталей, а також з приводу повернення транспортних витрат, інформація буде надана учасникам котрі пройдуть відбір.

Участь у проекті (включно з проживанням і харчуванням) є безкоштовною. Для участі в програмі учаснику необхідно заповнити аплікаційну форму. Кінцевий термін подачі заявки 17 червня. Результати відбору учасників будуть оголошені 20 червня. У випадку якщо виникатимуть труднощі із заповненням аплікаційної форми, просимо писати на електронну адресу [email protected]

Пропозиція роботи для студентів / випускників з України.

Jagiellonia.org / jagiellonska.org